Paslaugos

Detalusis planas

shutterstock_106518770

Teritorijų planavimo dokumentas, kuriame suplanuojama gyvenamųjų namų, visuomeninės paskirties, rekreacinių ir bendro naudojimo, pramonės ir sandėliavimo, komercinių ir prekybos, inžinerinių tinklų, susisiekimo komunikacijų ir kitų objektų statyba.

Daugiau

Architektūrinės – inžinerinės konsultacijos

shutterstock_131830835

Inžinerinės konsultacijos: įvairios konsultacinės paslaugos, reikalingos statinio kūrimo, statybos, eksploatacijos etapuose: galimybių studijos, investicijų planai ir investicijų projektai, statinio statybos pagrindimas, statinio energijos vartojimo

Daugiau

Statinio projekto vykdymo priežiūra

shutterstock_111839204

Statytojo (užsakovo) organizuota statinio projektuotojo atliekama statybos priežiūra, kurios tikslas – kontroliuoti, kad statinys būtų statomas pagal statinio projektą ir kad būtų įgyvendinta statinio projekte sukurta statinio architektūra.

Daugiau

Statinio darbo projektas

shutterstock_131495258

Statinio projekto antrasis etapas, techninio projekto tąsa, kuriame detalizuojami techninio projekto sprendiniai ir pagal kurį atliekami statybos darbai.

Daugiau

Statinio techninis projektas

shutterstock_53251999

Statinio projekto pirmasis ir pagrindinis etapas, nustatantis projektuojamo statinio esminius funkcinius (paskirties), architektūros (estetinius), technologijos, techninius, ekonominius ir kokybės reikalavimus, bei kitus jo rodiklius.

Daugiau

Projektiniai pasiūlymai

shutterstock_73281352

Eskizinis projektas, kurio tikslas – išreikšti projektuojamo statinio architektūros ir kitų pagrindinių sprendinių idėją.

Daugiau

BIM

1

Objekto trimatės geometrinės reprezentacijos kūrimas, naudojant specialią programinę įrangą, rezultate gaunant objekto skaitmeninį matematinį modelį.

Daugiau

Projektų valdymas

Engineer And Business Man Discuss About Blueprint

Projektų valdymas

Daugiau

Projektavimo valdymas

image002

Projektavimo valdymas

Daugiau

FIDIC inžinierius

shutterstock_72272419

Įgyvendina statytojo poreikius atitinkantį projektą, pasinaudojant gerąja taptautine praktika bei projekto valdymo modeliais.

Daugiau

Statybos valdymas

shutterstock_86502160

Laiku ir už nustatytą kainą suplanuojamas ir įgyvendinamas statytojo poreikius atitinkantis projektas, pritaikant efektyviausius inovatyvius sprendinius ir metodus, taip užtikrinant ilgalaikį statinio konkurencingumą.

Daugiau

Inžinerinės konsultacijos

shutterstock_91855280

Kliento konsultavimas išsiaiškinant poreikius ir formuojant projekto tikslus, organizuojant pirkimus, atstovavimas derybose su rangovais, konsultavimas rengiant projekto biudžetą, vertinant projekto sprendinių efektyvumą ir racionalumą.

Daugiau

Projekto administravimas

shutterstock_105891899

Užsakovo atstovavimas ir konsultavimas įgyvendinant ES finansuojamus projektus.

Daugiau

Statybos techninė priežiūra

shutterstock_79674811

Užtikrinama, kad statinys bus kokybiškas ir atitiks projektą, pamatuotą darbų mastas bus pamatuotas, o išlaidos statybai pagrįstos .

Daugiau

Statybos auditas ir patikra

shutterstock_118945009

Įvertinama projekto apimtis, statybos darbų vertės atitikimas rinkos kainoms, identifikuojamos investuotojo rizikos projekte bei pasiūlomi įrankiai joms suvaldyti.

Daugiau